Het forum is gemigreerd

Let op: in juni 2026 hebben wij het forum gemigreerd naar nieuwe software.
Heeft u al een account? Klik dan eerst op "Wachtwoord vergeten" om een nieuw wachtwoord aan te vragen. Daarna kunt u weer inloggen.

Kate Summerscale-De vermoedens van Mr. Whicher slb febr 2013

Lees meer
13 jaren 5 maanden geleden #50422 door dettie
De nominatie van Joanazinha is gekozen als samenleesboek februari 2013

De vermoedens van Mr. Whicher of De moord in Road Hill House - Kate Summerscale

Engeland, 1860. Een lijk, een detective, een afgelegen landhuis en een verdachte familie met veel geheimen. Jack Whicher, een gevierd detective van Scotland Yard, wordt naar Road Hill House gestuurd om de moord op de driejarige kleuter Saville Kent te onderzoeken. Met hulp van een onervaren lokaal politieteam en zonder enig feitelijk bewijs, staat hij voor een schijnbaar onmogelijke taak – een van de rouwende bewoners moet de dader zijn.

De moord leidt tot nationale hysterie. De gedachte wat zich allemaal achter de gesloten deuren van zomaar een respectabele familie op het platteland kan afspelen – onbetrouwbare bedienden, opstandige kinderen, gekte, jaloezie, eenzaamheid en haat – maakt mensen angstig, maar zorgt ook voor opwinding. Iedereen heeft zijn eigen theorie over wie de moordenaar is. Net als detective Whicher.

In De vermoedens van Mr Whicher reconstrueert Kate Summerscale op minutieuze wijze de feiten achter deze gruwelijke zaak. Met haar levendige vertelstem en de buitengewoon intelligente manier waarop ze het mysterie langzaam ontrafelt, heeft ze een meesterlijk boek geschreven dat leest als een thriller.

Paperback, 398 blz (zonder het uitgebreide nawoord).

Veel leesplezier!

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
13 jaren 4 maanden geleden #50682 door Inge
nog geen reacties? Al iemand begonnen met lezen? Ik twijfel of ik eerst dit boek lees of eerst "In zijn naam" van Sam Christer

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
13 jaren 4 maanden geleden #50683 door marjo
Ik heb het boek wel, maar het moet nog even wachten. Eerst een paar debuten..

Dus: het andere boek??

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
13 jaren 4 maanden geleden #50684 door Inge
Is februari/maart he... dus inderdaad eerst Christer

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
13 jaren 4 maanden geleden #50688 door Joanazinha
Ik moet ook nog beginnen; wordt waarschijnlijk niet voor het eind van deze maand / begin maart.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
13 jaren 4 maanden geleden #50902 door Inge
Ik ben begonnen en eerlijk het bevalt. Voor een nonfictie boek leest het heel vlot. Zit al een dikke 100blz ver.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Tijd voor maken pagina: 0.478 seconden