Het forum is gemigreerd

Let op: in juni 2026 hebben wij het forum gemigreerd naar nieuwe software.
Heeft u al een account? Klik dan eerst op "Wachtwoord vergeten" om een nieuw wachtwoord aan te vragen. Daarna kunt u weer inloggen.

Maria Goos - De zomer die haast had, zomerdagboek

Lees meer
17 jaren 4 maanden geleden #27363 door WilV
Een zomerdagboek en licht van toon, maar met zware onderwerpen.

Maria Goos, toch al geen fan van de zomer waar zij meestal in tegenstelling tot de meeste mensen treurig van wordt, houd een dagboek bij in haar nogal drukke bestaan.

Te druk blijkt al schrijvend, haar lichaam protesteert en de ziekte bij Menierre wordt geconstateerd. Verder overlijd haar goede vriend de regisseur Willem van de Sande Bakhuyzen. Geen makkelijke periode dus.

Tussendoor is er een reis naar Amerika met haar gezin en een reis naar Afrika voor artsen zonder grenzen, waar ze met een, vond ik, goed plan voor efficienter werken van thuis komt, om daar vervolgens mee op de nodige burocratie en praktische bezwaren mee te stuiten.

En los van dat alles voel je aan alle kanten de warmte voor haar twee dochters, en haar man.

Een boek wat je snel uitleest, maar wat toch blijft hangen.

Wil
Laatst bewerkt doorWilV.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Tijd voor maken pagina: 0.439 seconden