Het forum is gemigreerd

Let op: in juni 2026 hebben wij het forum gemigreerd naar nieuwe software.
Heeft u al een account? Klik dan eerst op "Wachtwoord vergeten" om een nieuw wachtwoord aan te vragen. Daarna kunt u weer inloggen.

Martine Delfos - Aletta en de giraf! (6 -12 jaar) (non-fictie)

Lees meer
14 jaren 5 maanden geleden #42858 door dettie
Aletta kan alles niet zo snel op school en dat vindt ze niet fijn.

lees het verslag www.leestafel.info/non-fictie-jeugd

Dettie

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
14 jaren 5 maanden geleden #42860 door marjo
Ik ben reuze blij dat de uitgever van deze boekjes die niet naar mij stuurt. Ik zou er allang genoeg van hebben!

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
14 jaren 5 maanden geleden #42863 door dettie
Meen je dat nou? Ik vind het juist heel interessant, hoe dat aangepakt wordt en wat er allemaal bij komt kijken.

Er komen nog meer boekverslagen over kinderboeken die een probleem behandelen, dat varieert van omgaan met de scheiding van je ouders tot lijden aan de ziekte van Gilles de la Tourette (niet door de zelfde schrijfster overigens)

Soms denk ik wel eens als ik dit vroeger allemaal geweten had dan waren dingen toch wel makkelijker geweest. Ik vind toch wel goed dat dit soort boekjes er zijn.

Dettie

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
14 jaren 5 maanden geleden #42864 door marjo
Tja, ik heb daar helemaal niets mee. Tot mijn geluk kan ik dat zeggen, want dat betekent dat ik geen van die problemen aan den lijve heb moeten ondervinden.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
14 jaren 5 maanden geleden #42868 door dettie
Ik heb ook geen vader gehad die in de gevangenis zat en hoefde ook niet naar speciaal onderwijs maar toch vind ik het wel interessant om te lezen hoe dat in zijn werk gaat. Je hoeft toch niet alles zelf meegemaakt te hebben om iets te willen lezen?

Of snap ik je nu verkeerd?

De boekjes zijn niet akelig of vervelend, ze leggen alleen maar uit hoe dingen zijn en gaan als je ermee te maken krijgt.

Dettie

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
14 jaren 5 maanden geleden - 14 jaren 5 maanden geleden #42872 door marjo
Nee, natuurlijk hoef je niet alles meegemaakt te hebben. Maar interesse in al die problemenboeken heb ik nu eenmaal nooit gehad, (beh, slee) en ik weet dat dat bij mij pas komt als ik er zelf mee te maken krijg.
Laatst bewerkt 14 jaren 5 maanden geleden doormarjo.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Tijd voor maken pagina: 0.577 seconden