Het forum is gemigreerd

Let op: in juni 2026 hebben wij het forum gemigreerd naar nieuwe software.
Heeft u al een account? Klik dan eerst op "Wachtwoord vergeten" om een nieuw wachtwoord aan te vragen. Daarna kunt u weer inloggen.

Tucker Malarkey - Verrijzenis

Lees meer
19 jaren 7 maanden geleden - 17 jaren 2 maanden geleden #12043 door dettie
Tucker Malarkey - Verrijzenis werd gestart door dettie
Blijkbaar geïnspireerd door het succes van Dan Brown’s Da Vinci Code heeft Malarkey zich geroepen gevoeld om deze “historische thriller” te schrijven.

Lees verder, klik hier www.thrillers-leestafel.info/tucker-malarkey

irene
Laatst bewerkt 17 jaren 2 maanden geleden doordettie.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
19 jaren 7 maanden geleden #12044 door dettie
Beantwoord door dettie in topic Re: bericht
Ha irene,

Weet je wat ik nu zo grappig vind. Ik heb het begin gelezen van dit boek voordat ik het naar jou stuurde en dacht... nou... dat begin is niet slecht.

Die toch wel verbitterde man (Michael), het bureau van haar vader waar iemand staat te snuffelen. Die afbeelding aan de muur die ze niet kon plaatsen. De arrogante vader van Michael die wel heel erg hartelijk was, ik vertrouwde hem gelijk niet. enz enz.

Het is dat ik het boek door moest sturen anders had ik verder gelezen denk ik.

Maar ja, ik heb het niet uitgelezen, wie weet had ik het daarna wel weggelegd. Maar het begin vond ik wel veelbelovend.

Bernadet
Laatst bewerkt doordettie.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
19 jaren 7 maanden geleden #12045 door irene
Beantwoord door irene in topic Re: bericht
Mijn eerste reactie was hetzelfde. Hé een leuk, verfrissend, nieuw boek. Maar na een aantal bladzijden begon de chaotische, supersnelle , weinig leesopwekkende verteltrend van Malarkey me grandioos te vervelen. Zoals gezegd: ik heb nog nooit zo lang over een boek gedaan (ruim 4 weken).

Overigens denk ik wel dat de jongere generatie er misschien meer van zal genieten. Maar ik blijf moeite houden met het feit dat bepaalde emotionele en familiaire omstandigheden in dit boek totaal geen diepgang vinden. En om dit boek een historische thriller te noemen: Forget it!

Voor menigeen waarschijnlijk een negatief verslag. Het zijn echter mijn bevindingen van een boek dat ik totaal niet kon waarderen. Wie weet denkt een andere lezer er totaal anders over.

groetjes, irene
Laatst bewerkt doorirene.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
19 jaren 7 maanden geleden #12046 door dettie
Beantwoord door dettie in topic Re: bericht
Waarom zal de jongere generatie er meer van genieten?

Omdat ze meer gewend zijn aan oppervlakkige boeken?

vertel vertel

Bernadet
Laatst bewerkt doordettie.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
19 jaren 7 maanden geleden #12051 door irene
Beantwoord door irene in topic Re: bericht
Ja precies. Ik heb het idee dat de meeste (gelukkig niet allemaal) twintigers en dertigers tegenwoordig met het lezen van boeken niet verder meer komen dan wat de commercie hen aanbiedt. Dus dan zit je al gauw bij chicklit en de zogenaamde hype van de nu literaire en historische thrillers. Het is precies wat ik ook in mijn verslag schrijf: Malarkey plaatst zich in de naoorlogse jaren in Egypte, maar staat er m.i. niet bij stil dat een jonge vrouw in die tijd daar zeker niet met een lange broek, zonder hoofdbedekking, frank en vrij alleen kan lopen. En wat te denken van een crematie in die tijd, dat wordt zo beschreven dat het wel een dagelijkse routine lijkt, dat is dus niet zo. Dat zijn dingen die mij dan storen. Een jongere leest daar vlot overheen, ze zijn later opgegroeid en weten niet beter.

Maar nogmaals: het is mijn interpretatie van het boek. Een andere lezer zal er een totaal andere recensie van maken. Ik was echt blij dat ik "deze must"geklaard had. 4 Weken over een boek doen, is niets voor mij...

groetjes, irene
Laatst bewerkt doorirene.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
19 jaren 7 maanden geleden #12058 door dettie
Beantwoord door dettie in topic Re: bericht
Misschien er een ringboek van maken? Dan kan je lezen wat de anderen ervan vinden. Is dat een idee? Kan je gelijk kijken of je theorie opgaat. :-)

Groetjes Bernadet
Laatst bewerkt doordettie.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Tijd voor maken pagina: 0.542 seconden