Het forum is gemigreerd

Let op: in juni 2026 hebben wij het forum gemigreerd naar nieuwe software.
Heeft u al een account? Klik dan eerst op "Wachtwoord vergeten" om een nieuw wachtwoord aan te vragen. Daarna kunt u weer inloggen.

Patrick De Bruyn - Verminkt

Lees meer
10 jaren 8 maanden geleden #71037 door dettie
Patrick De Bruyn - Verminkt werd gestart door dettie
Peter Bressing, ex-Sabenien, komt terug van een sollicitatiegesprek. Op de autosnelweg rinkelt zijn GSM in zijn jaszak op de passagiersstoel. Met een half oog op het verkeer en met 1 hand sturend probeert hij de GSM uit zijn zak te vissen. Daardoor gaat hij uit zijn strook en hindert een terreinwagen. De bestuurder van de terreinwagen is zo woedend dat hij, als Peter terug op zijn rijstrook is gaan rijden, nog een tijdje “pest” door voor hem te gaan rijden, kort te remmen enz. Peter is zo geschrokken dat hij op een parking stopt om te bekomen.

Lees verder www.thrillers-leestafel.info/patrick-de-bruyn

Inge

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
10 jaren 8 maanden geleden #71038 door Annemarie
Beantwoord door Annemarie in topic Re: Patrick De Bruyn - Verminkt
Dit klinkt toch wel als een echte aanrader. Zo te lezen is het verhaal heel indringend geschreven.

<t></t>

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
10 jaren 8 maanden geleden #71080 door Inge
Beantwoord door Inge in topic Re: Patrick De Bruyn - Verminkt
Is een ook een echte aanrader. Ik weet niet hoe ik op de naam van De Bruyn gekomen ben en ik heb het eerste het beste boek die ik van hem vond uit het rek gehaald. 'k had er geen speciale verwachtingen van.

Het is echt aangrijpend omdat het eigenlijk iedereen kan overkomen. Het leunt zo dicht bij het echte leven aan dat het je echt bij de strot pakt. Vooral in het begin dan.

Later voel je dat er iets geheimgehouden wordt (door Peter maar ook door de politie, enz), dat er iets niet is zo als het moet alleen krijg je het niet te pakken. Pas op het laatste moment als er uit de doeken gedaan wordt hoe het in elkaar zit heb je een aha moment

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
10 jaren 8 maanden geleden #71085 door Annemarie
Beantwoord door Annemarie in topic Re: Patrick De Bruyn - Verminkt
Heerlijk toch, zo'n onverwachte ontdekking. Hoe meer je schrijft, hoe nieuwsgieriger ik word. Het gaat op mijn (was)lijstje.

<t></t>

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Tijd voor maken pagina: 0.447 seconden