Dit boek werd mij geleend door een vriend.
Ik heb iets tegen boeken (of schrijvers) die een hetze veroorzaken. Iedereen wil het boek lezen, maanden aan een stuk vind je het niet in de bibliotheek en uiteindelijk blijkt het boek dan meer opgehemeld te zijn dan noodzakelijk. Ik was dan ook nooit van plan om een boek van Aspe te lezen en eigenlijk was ik daar nog meer van overtuigd na het zien van de feuilleton.
Shame on me, zou ik zo zeggen.
Casino gaat dus over gokken.
Op een avond wordt een rijk man stomdronken opgepakt. Hij blijkt een fervent gokker te zijn en bazelt dat er een seriemoordenaar is die mensen zal vermoorden voor de roulette.
Als inspecteur Van In en zijn collega de man de dag erna aan de tand gaan voelen, herinnert de man zich daar schijnbaar niet meer van. Als de man de dag erna vermoord in zijn huis aangetroffen wordt rijzen er dan ook veel vragen.
Na nog enkele moorden die op het eerste zicht niets met elkaar te maken hebben en een toevalstreffer komt er schot in de zaak.
Ik ben niet van plan om hier de plot te gaan vertellen. Je moet het boek zelf maar lezen.
Voor mezelf kan ik zeggen dat ik van het boek genoten heb. Ik heb het in één ruk uitgelezen. Ik zal zeker nog boeken van Aspe proberen. Je kunt het geen hoogstaande literatuur noemen maar het is leuke, (ont)spannende lectuur voor een avondje leesplezier.
Uitgever Boekerij, De ISBN 9022318842 Verschijningsdatum 5/2005 Bindwijze Gebonden Aantal pagina's 286 blz. Genre Spanning
© Inge