Het forum is gemigreerd

Let op: in juni 2026 hebben wij het forum gemigreerd naar nieuwe software.
Heeft u al een account? Klik dan eerst op "Wachtwoord vergeten" om een nieuw wachtwoord aan te vragen. Daarna kunt u weer inloggen.

Lupko Ellen: Moddergraf (debuut)

Lees meer
18 jaren 10 maanden geleden #17680 door marjo
Lupko Ellen: Moddergraf (debuut) werd gestart door marjo
Het enige wat me bij dit boek stoorde was de overdaad aan details en feiten die de vaart uit het boek haalden. Maar mijn volgende boek was dat van Elisabeth George..dat boek dat ik niet eens uitgelezen heb.

Toen viel de vergelijking (ik weet niet, eigenlijk geen vergelijking mogelijk) heel positief uit voor Lupko Ellen!

Lees het verslag, klik hier www.thrillers-leestafel.info/lupko-ellen

Marjo
Laatst bewerkt doormarjo.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
18 jaren 10 maanden geleden #17694 door dettie
Beantwoord door dettie in topic Re: bericht
Wat denk je Marjo? Een winnaar?

Dettie
Laatst bewerkt doordettie.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
18 jaren 10 maanden geleden #17706 door marjo
Beantwoord door marjo in topic Re: bericht
Nee, dat niet.

Ik denk eigenlijk dat een boek dat gewoon een thriller is, hoe goed ook, niet deze prijs kan winnen. Het staat nergens maar ik denk dat er toch wat literairs moet zijn. Of zou dat niet hoeven en zouden ze het beoordelen in het genre waarin het valt?
Laatst bewerkt doormarjo.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
17 jaren 1 maand geleden #28306 door dettie
Beantwoord door dettie in topic Re: bericht
Op 27 mei aanstaande presenteert Lupko Ellen zijn nieuwe boek Wraaktocht bij boekhandel selexyz scholtens in samenwerking met Uitgeverij Passage.

Anton Brand (1953) auteur, oud-voorzitter Stichting Van der Leeuwlezing en tevens voorzitter van het bestuur Stichting Literaire Activiteiten Groningen zal Lupko Ellen interviewen over zijn nieuwste boek. Daarna zal Lupko Ellen voorlezen uit Wraaktocht. Aansluitend zal hij zijn boek signeren en zal er een borrel worden gedronken om de presentatie van het boek te vieren.

Lupko Ellen (1952) debuteerde in 2006 met de literaire thriller Moddergraf. Het boek, dat zich voornamelijk in Groningen afspeelt, werd voor een groot deel in de trein geschreven tijdens de dagelijkse reis tussen zijn woonplaats Warffum en Hilversum, waar Lupko Ellen als projectmanager bij Teleac werkte.

Net als in Moddergraf speelt ook in Wraaktocht Ludde Menkema de hoofdrol.

Beide titels worden uitgegeven door Uitgeverij Passage te Groningen.

De boekpresentatie zal plaatsvinden in onze winkel aan de Guldenstraat vanaf 20:30 uur. De deuren gaan een half uur eerder open, om 20:00 uur. Toegang is gratis.

Bron: Persbericht
Laatst bewerkt doordettie.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Tijd voor maken pagina: 0.434 seconden