Het forum is gemigreerd

Let op: in juni 2026 hebben wij het forum gemigreerd naar nieuwe software.
Heeft u al een account? Klik dan eerst op "Wachtwoord vergeten" om een nieuw wachtwoord aan te vragen. Daarna kunt u weer inloggen.

# Haemin Sunim - Dingen die alleen ziet als je er de tijd voor neemt

Lees meer
8 jaren 1 maand geleden #86387 door dettie
Uitspraken en gedachten met levenswijsheid van de boeddhistische monnik Sunim uit Zuid-Korea.

Lees verder www.leestafel.info/haemin-sunim

Evert van der Veen

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
8 jaren 1 maand geleden #86429 door Willeke
Lijkt me mooi inderdaad. Fijn om op je nachtkastje te hebben en af en toe even een kort stukje in te lezen. lijkt me ook wel wat voor jou dit boek Dettie?

<t></t>

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
8 jaren 1 maand geleden #86438 door dettie
Ik weet het niet Willeke, ik zat te twijfelen. In principe hou ik wel van zulke boeken maar ik heb een beetje het idee dat het 'te makkelijk' is als je begrijpt wat ik bedoel. Mooie citaten met ene tekst erbij. Ik hou ervan als het lekker de diepte in gaat, als ik op de tekst moet kauwen, en ik weet niet of dit boek me dat biedt.

Update: Ik lees nu bij Trouw dit: "Zijn spreuken hebben een hoog open-deur-gehalte ('wees eerlijk tegen jezelf, een teleurstelling of ruzie is een les in je leven'), soms zijn ze leuk gevonden ('schiet niet heen en weer als een school vissen, omdat je vrienden dat doen'). Niet onwaar, maar niet wereldschokkend of vernieuwend, ook taalkundig niet."

En dat vermoeden had ik al een beetje.

Dettie

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Tijd voor maken pagina: 0.495 seconden