Het forum is gemigreerd

Let op: in juni 2026 hebben wij het forum gemigreerd naar nieuwe software.
Heeft u al een account? Klik dan eerst op "Wachtwoord vergeten" om een nieuw wachtwoord aan te vragen. Daarna kunt u weer inloggen.

Alexandra Besel - Feest voor iedereen (kookboek)

Lees meer
9 jaren 6 maanden geleden #79315 door dettie
Als je mensen uitnodigt om te komen eten dan is het gebruikelijk dat je vraagt of zij bepaalde dingen niet eten of niet kunnen verdragen. De ene blijkt dan bijv. vegetarisch of veganistisch, de ander heeft een glutenintolerantie of is allergisch voor bepaalde voedingsstoffen. Het kan dan een heel gepuzzel worden om toch gerechten op tafel te zetten die iedereen kan en mag eten.

lees verder www.leestafel.info/alexandra-besel

Dettie

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
9 jaren 6 maanden geleden #79325 door Annemarie
Beantwoord door Annemarie in topic Re: Alexandra Besel - Feest voor iedereen (kookboek)
Inderdaad jammer dat niet bij elk recept een foto staat maar voor de rest lijkt me dit een mooi kookboek. Vooral ook omdat, zoals jij al schrijft, steeds meer mensen niet alle voedingsstoffen kunnen verdragen of bepaalde dingen liever vermijden.

<t></t>

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Tijd voor maken pagina: 0.514 seconden