Het forum is gemigreerd

Let op: in juni 2026 hebben wij het forum gemigreerd naar nieuwe software.
Heeft u al een account? Klik dan eerst op "Wachtwoord vergeten" om een nieuw wachtwoord aan te vragen. Daarna kunt u weer inloggen.

Nico Dijkshoorn - Dijkshoorn kijkt kunst

Lees meer
13 jaren 7 maanden geleden #49307 door dettie
Nico Dijkshoorn - Dijkshoorn kijkt kunst werd gestart door dettie
In de flaptekst staat onder andere: "Een willekeurig museum. Bezoekers volgen de pijlen op de vloer en hebben een koptelefoon op hun hoofd. Een stem zegt: 'De schedel staat voor vergankelijkheid' of 'Let ook op het engeltje in de linkerbovenhoek'. Dertig hoofden draaien tegelijk naar links.

Dat wilde Nico Dijkshoorn ook wel eens: de blik sturen."

Lees verder www.leestafel.info/n-dijkshoorn

Dettie

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
13 jaren 7 maanden geleden #49311 door marjo
Beantwoord door marjo in topic Re: Nico Dijkshoorn - Dijkshoorn kijkt kunst
Niks voor mij, dat is zeker.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
13 jaren 7 maanden geleden #49312 door Annemarie
Beantwoord door Annemarie in topic Re: Nico Dijkshoorn - Dijkshoorn kijkt kunst
Mijn smaak is het ook niet vrees ik. Hoewel..ik denk dat ik sommige teksten wel zou kunnen waarderen. Nico Dijkshoorn kan op zijn tijd best raak uit de hoek komen. Maar de teksten in de recensie vind ik niet mooi. (jouw recensie zelf wél!)

<t></t>

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
13 jaren 7 maanden geleden #49313 door dettie
Beantwoord door dettie in topic Re: Nico Dijkshoorn - Dijkshoorn kijkt kunst
Er zitten wel mooiere teksten tussen, zeker de teksten die ik noemde, maar die zijn te lang om te plaatsen.

Over het algemeen vind ik het wel een mooi boek door de kunstafbeeldingen maar de teksten ben ik niet kapot van. Maar dat is natuurlijk heel persoonlijk.

Je kunt bij de link van de wereld draait door kijken (staat in de recensie) en dan krijg je een heel goede indruk van het boek.

Dettie

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
13 jaren 6 maanden geleden #49628 door WilV
Beantwoord door WilV in topic Re: Nico Dijkshoorn - Dijkshoorn kijkt kunst
Ik vergeet steeds te melden dat ik zo'n plezier beleefd heb aan dit boek. Vooral de combi van tekst en beeld is leuk. Niet alle teksten zijn mooi, maar ook dan kijk je weer eens extra naar de kunst waar het over gaat. Andere teksten zijn grappig of ontroerend, of laten je nét even anders kijken dan normaal.

Ik vind het leuk dat in dit boek twee verschillende werelden elkaar treffen; een deel van de lezers zal niet zo bekend zijn met Dijkshoorn en zijn teksten, en een deel van de vaste Dijkshoornlezers zal misschien niet zo bekend zijn met kunst.

Een lekker boek om af en toe een stukje in te lezen voor het slapen gaan (of als je niet slapen kunt)

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
13 jaren 6 maanden geleden #49630 door dettie
Beantwoord door dettie in topic Re: Nico Dijkshoorn - Dijkshoorn kijkt kunst
Ja lekker boek is het hè. net wat jij zegt, sommige teksten zijn goed, bij andere denk je, mwah maar het geheel is wel erg leuk.

Dettie

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Tijd voor maken pagina: 0.554 seconden