Het forum is gemigreerd

Let op: in juni 2026 hebben wij het forum gemigreerd naar nieuwe software.
Heeft u al een account? Klik dan eerst op "Wachtwoord vergeten" om een nieuw wachtwoord aan te vragen. Daarna kunt u weer inloggen.

# Clover Robin - Natuurorigami (non-fictie tot 12 jr)

Lees meer
7 jaren 10 maanden geleden #87353 door dettie
Origami is de uit Japan afkomstige kunst van het vouwen van papier (折り紙, Japans: 'ori', vouwen, en 'kami', papier).

(Bron: Wikipedia)

Deze bijzondere vouwkunst gaan we leren dankzij dit boek dat gelijk praktisch begint met enkele aanwijzingen en tips voor als je aan de slag gaat. Op dezelfde pagina wordt het vouwen van het papier uitgelegd dat met symbolen en lijnen wordt uitgebeeld.

(Heerlijk voor een regenachtige middag ;-) )

Lees verder www.leestafel.info/clover-robin

Dettie

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

7 jaren 9 maanden geleden #88017 door
Bij dit boek moet ik aan m'n moeder denken. Die deed dat veel. Ze gaf ook les, maar dan met theezakjes. Dat mocht dan volgens sommigen geen origami heten, hoewel dezelfde technieken werden gebruikt.

Ik heb nog een hele map met voorbeeldkaarten die ze gemaakt had en ook wel andere dingen, zoals een speeldoosje met een gevouwen danseres en een soort kunstwerkje. Bij m'n vader ligt nog meer. Dingen die ik niet weg zal doen. Daarvoor zijn ze me te dierbaar.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Tijd voor maken pagina: 0.459 seconden