Het forum is gemigreerd

Let op: in juni 2026 hebben wij het forum gemigreerd naar nieuwe software.
Heeft u al een account? Klik dan eerst op "Wachtwoord vergeten" om een nieuw wachtwoord aan te vragen. Daarna kunt u weer inloggen.

Ilona Lammertink - Pientje krijgt een eetmachientje 4+ non-fictie

Lees meer
12 jaren 10 maanden geleden #54266 door dettie
Een boekje voor ouders/begeleiders en kinderen die niet of slecht eten.

Zie www.leestafel.info/i-lammertink

Dettie

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
12 jaren 10 maanden geleden #54291 door Annemarie
Ik vind het heel origineel bedacht. Veel ouders worstelen toch wel met dit probleem merk ik.

<t></t>

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
12 jaren 10 maanden geleden #54292 door dettie
Ja leuk idee, niet helemaal realistisch natuurlijk, die eetmachine is geen oplossing, maar het verhaal geeft wel aanleiding tot verder praten. Waarom bijv. een kind iets vies vindt, (de kleur of vorm kan iets al bij voorbaat 'vies' maken)

Ik lustte vroeger absoluut geen lof, dat werd met zo'n sausje gemaakt (net een pan snot vond ik het haha) en het was zo vreselijk bitter. Maar nu vind ik het rauw of met ham en kaas heerlijk! Spruitjes heb ik van de week ook weer eens geprobeerd maar dat blijf ik niet lekker vinden, misschien eens een goed recept proberen.

Maar als je echt honger hebt dan maakt smaak niet zoveel meer uit denk ik, als het maar eten is.

Dettie

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
12 jaren 10 maanden geleden #54293 door Annemarie
En kinderen mogen natuurlijk ook wel dingen vies vinden. Niemand lust alles. Dus als ze een paar dingen niet lusten dan is dat niet erg. Maar sommige kinderen lusten echt helemaal niets en dat is dan toch wel een probleem. Textuur is soms ook een probleem. Zo lusten veel kinderen geen brood met "pitjes".

Wij aten een aantal jaar geleden wel eens spruitjes met een pakje smoorsaus. Dat was met een soort saté-smaak. Heel lekker. Maar dat is er nu geloof ik niet meer en ik denk dat het ook wel wat gezonder kan dan dat ;).

Wat ik écht niet lust is spinazie. Mijn moeder heeft het vroeger wel eens vermomd als boerenkool maar daar trapte ik niet in. Ik vind het nog steeds heel vies.

<t></t>

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Tijd voor maken pagina: 0.426 seconden