Het forum is gemigreerd

Let op: in juni 2026 hebben wij het forum gemigreerd naar nieuwe software.
Heeft u al een account? Klik dan eerst op "Wachtwoord vergeten" om een nieuw wachtwoord aan te vragen. Daarna kunt u weer inloggen.

Mylo Freeman - Jouw kleur mijn kleur 4+

Lees meer
13 jaren 9 maanden geleden #47889 door dettie
Mylo Freeman - Jouw kleur mijn kleur 4+ werd gestart door dettie
Het is vandaag Tasja's eerste dag op haar nieuwe school. Best wel griezelig. De juf is gelukkig heel lief.

Alle kinderen gaan in een halve kring zitten en de Tasja bekijkt iedereen goed. Grappig, ze hebben allemaal verschillende kleurtjes en geen enkel kindje lijkt op haar.

Lees verder... www.leestafel.info/m-freeman

Dettie

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
13 jaren 9 maanden geleden #47892 door marjo
Beantwoord door marjo in topic Re: Mylo Freeman - Jouw kleur mijn kleur
Ik krijg vaak de kriebels als een onderwerp als dit aan de kaak gesteld wordt. Maar in dit boek lijkt het me integer aangepakt.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
13 jaren 9 maanden geleden #47894 door dettie
Beantwoord door dettie in topic Re: Mylo Freeman - Jouw kleur mijn kleur 4+
ja het is niet belerend of zoiets. Het is gewoon een kindje dat een kleurtje heeft en in een klas komt met allemaal verschillend gekleurde kindjes. Door de opdracht van de juf denkt ze na waar ze nu eigenlijk vandaan komt. Inderdaad integer is het goede woord daarvoor.

Dettie

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Tijd voor maken pagina: 0.420 seconden