Het forum is gemigreerd

Let op: in juni 2026 hebben wij het forum gemigreerd naar nieuwe software.
Heeft u al een account? Klik dan eerst op "Wachtwoord vergeten" om een nieuw wachtwoord aan te vragen. Daarna kunt u weer inloggen.

Lorenz Pauli & Kathrin Schärer (ill) - De oppasmuis 4+

Lees meer
4 jaren 3 maanden geleden #101559 door dettie

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
4 jaren 3 maanden geleden #101567 door marjo
Ik zie natuurlijk alleen wat er op het inkijkexemplaar te zien is, en het is maar wat je verwacht natuurlijk.

Er zijn heel veel kleuterboeken waar je de nodige vraagtekens bij kan zetten, maar een kind van die leeftijd accepteert dat allemaal. Het is geen foutieve informatie denk ik, die dit boek geeft? Daar zou ik eerder tegen ageren.

De muis, ja, dat vind ik ook, maar de eekhoorntjes vind ik dan weer wel leuk.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
4 jaren 3 maanden geleden #101571 door dettie
Ja omdat er zo verschillend gedacht wordt en ik er op een andere manier naar kijk als een juf heb ik bewust verwezen naar de recensie van juf Elsje die meer vanuit kinderperspectief kijkt.

Ik benader het boek natuurlijk anders omdat ik niet met kinderen werk. Ik let op het verloop van het verhaal, en de taal, de speelsheid van de afbeeldingen en het logische in een verhaal.

Dat vind ik bij dit boek niet echt geweldig.

Dettie

Dettie

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Tijd voor maken pagina: 0.445 seconden