Het forum is gemigreerd

Let op: in juni 2026 hebben wij het forum gemigreerd naar nieuwe software.
Heeft u al een account? Klik dan eerst op "Wachtwoord vergeten" om een nieuw wachtwoord aan te vragen. Daarna kunt u weer inloggen.

Tamara Bos & Barbara de Wolf - De kale boom 4+

Lees meer
7 jaren 5 maanden geleden #89469 door dettie
Voorin het boek staat te lezen dat het boek gemaakt is naar idee van de zieke Michael die zijn haren verloor. Hij keek in de spiegel en zei: 'Kijk mam, ik lijk wel een omgekeerde boom.' Deze uitspraak is op een mooie, vriendelijke, manier uitgewerkt in dit boek.

Lees verder www.leestafel.info/archief/jeugd/tamara-bos-de-kale-boom

Dettie

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
7 jaren 5 maanden geleden #89470 door marjo
Je stelt dat iedereen weet waar het om gaat. Staat het wel op het boek zelf?

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
7 jaren 5 maanden geleden #89471 door dettie
Nee, maar het is wel uit het verhaal op te maken. Ik denk dat ze het bewust niet op het boek zelf hebben gezet.

Maar zo gauw je het boek openslaat staat er gelijk de tekst dat Michel ziek is en soms kaal wordt en die uitspraak van hem.: 'Kijk mam, ik lijk wel een omgekeerde boom.' De boom krijgt ook een muts en er zijn allemaal kleine dingetjes die naar kanker verwijzen.

Dettie

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
7 jaren 5 maanden geleden #89475 door marjo
Dat zal inderdaad wel duidelijk genoeg zijn.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Tijd voor maken pagina: 0.545 seconden