Het forum is gemigreerd

Let op: in juni 2026 hebben wij het forum gemigreerd naar nieuwe software.
Heeft u al een account? Klik dan eerst op "Wachtwoord vergeten" om een nieuw wachtwoord aan te vragen. Daarna kunt u weer inloggen.

Pieter-Paul Dirickx - Het Finis Terrae-schandaal

Lees meer
4 jaren 4 maanden geleden #101484 door marjo
Boekske van de uitdaging, geen echt verslag. Prima om te lezen, maar verder...

Jean Vlaeminckx is een rijke patéfabrikant die in een prachtige villa woont in de wijk Den Brandt in Antwerpen. Hij is recent hertrouwd met de jonge, mooie Agnieska Milosz. Op een zondag in juli wil Jean zijn testament bekendmaken aan zijn drie zoons. Als Agnieska diezelfde dag levenloos wordt aangetroffen in het zwembad van de villa van Jean, komt de zaak al snel in handen van de politie. Gaat het hier om een ongeluk of om moord? In de mondaine badstad Knokke worden langs de zeedijk peperdure luxeappartementen gebouwd door de Compagnie De Zon van burgemeester Theodore Tytgat. Het appartementencomplex Finis Terrae verrijst in de Zwinbosjes, een beschermd natuurgebied. Is er een verband tussen deze twee zaken? Hoofdinspecteur Max Pittoors van de Antwerpse politie bijt zich erin vast. Een harde, spannende misdaadroman over vastgoed, hebzucht en moord. Messcherp geschreven.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
4 jaren 4 maanden geleden #101488 door dettie
Oh dat is verrassend! Maar ik zie bij bijv. hebban dat veel mensen niet echt enthousiast zijn over dit boekske.

Dettie

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
4 jaren 4 maanden geleden #101490 door marjo
Niet? Waarom dan niet?

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
4 jaren 4 maanden geleden #101491 door dettie
Misschien om dezelfde reden als jij: Prima om te lezen, maar verder...

Hier staan de reacties bij hebban www.hebban.nl/boek/het-finis-terrae-scha...l-peter-paul-dirickx

Dettie

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
4 jaren 4 maanden geleden #101497 door marjo
Wat je er van vindt, heeft te maken met de insteek waarmee je gaat lezen. Verwacht geen Scandinavische thriller, en bedenk dat het Vlaams is, dan zit je goed. Lekker-voor-tussendoorboeken, die moeten er ook zijn!

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
4 jaren 1 maand geleden #102043 door dettie
Ik zie nu dat Annemarie het ook gelezen heeft

www.thrillers-leestafel.info/peter-paul-dirickx/

-

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Tijd voor maken pagina: 0.527 seconden