Het forum is gemigreerd

Let op: in juni 2026 hebben wij het forum gemigreerd naar nieuwe software.
Heeft u al een account? Klik dan eerst op "Wachtwoord vergeten" om een nieuw wachtwoord aan te vragen. Daarna kunt u weer inloggen.

Ines Nijs - Onomkeerbaar

Lees meer
6 jaren 1 maand geleden #94253 door marjo
Ines Nijs - Onomkeerbaar werd gestart door marjo
Prachtig! Als ik al niet wist dat de schrijfster Vlaams is, dan zou ik het onmiddellijk geraden hebben. En dat is een compliment... De mooiste verhalen komen toch van onze zuiderburen.

Lees meer: www.leestafel.info/ines-nijs

-

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
6 jaren 1 maand geleden #94264 door dettie
Beantwoord door dettie in topic Re: Ines Nijs - Onomkeerbaar
Ja inderdaad Marjo, onze zuiderburen hebben net die verfijning die bij Nederlandse schrijvers vaak ontbreekt, die zijn directer, minder subtiel.

"Ze zijn als de uien die Bertha en Gust pelden aan de eetkamertafel. De buitenkant eerst. Droog en knisperend tot de bovenste laag bovenkomt, gelig verlept. Haast vanzelf valt ze eraf. De tweede laag is witter, er zit een vliesje op dat prikt aan de ogen en het knipperen begint. Bij de derde helpt het knipperen niet meer., En daar zit de kern. De kern en de tranen.’ "

Erg mooi dit, van zulke taal zou ik ook genieten.

Dettie

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Tijd voor maken pagina: 0.500 seconden