GemisIk weet niet goed wat ik met dit boek aanmoet. Het was geen vervelend boek, niet saai, of ergerniswekkend, maar het is ook geen boek dat ik iedereen aan zou raden.
Mara is veertien en komt uit een samengesteld gezin: vader is eerder getrouwd geweest en heeft een zoon uit dat huwelijk, en de moeder had eerder een relatie.
Mara heeft twee broers -waarvan een ietwat gestoord- en een halfbroer. Mara gaat haar eigen gang, ze lijkt ook niet echt geleid of terecht gewezen te worden door haar ouders. Als ze bijvoorbeeld ieder weekend de beest uithangt in de stad, laten haar ouders haar gaan. Ze zeggen er niets over. En Mara doet maar wat, op zoek naar de liefde. Nog vreemd dat Uphoff haar niet van een koude kermis thuis laat komen. De avonturen lopen nog goed af. Ik heb niet het gevoel een "af" boek gelezen te hebben, geen afgerond geheel.
ISBN 9057590735 Ingenaaid, 171 pagina's Verschenen: september 1999 Podium b.v. Uitgeverij
© Marjo