Een nieuwe keus
Simone Foekens
Met Een nieuwe keus heeft Simone Foekens een vierde boek toegevoegd aan de serie over Lydia, Tamar en de manege waar ze veel met de paarden bezig zijn. Maar Lydia heeft met de start van haar studie weinig tijd meer om naar de manege te gaan en daar worstelt ze mee.In het leven van de meiden verandert zoveel. Lydia merkt dat haar relatie met Michel onder druk komt te staan en raakt zichzelf beetje bij beetje kwijt.
Heb je college of ben je vrij? appt Lydia een poosje later naar Michel. Ik ben klaar op school. Zullen we even de stad in gaan? voegt ze eraan toe als ze niet meteen antwoord krijgt. Hij heeft haar eerste berichtje gelezen, dus waarom reageert hij niet?
Zal ze bellen? Beter van niet. Het irriteert hem vast als ze twee berichtjes vlak achter elkaar stuurt en na een paar minuten al belt. Dat zou ze zelf ook vervelend vinden. Waarschijnlijk is hij net even ergens mee bezig wat hij eerst af moet maken voor hij terug kan appen.
Ook Tamar moet wennen in de nieuwe rol die zij nu krijgt. En als de twee broers Lars en Jens haar allebei leuk vinden, weet Tamar niet meer wat ze moet doen.
En zo weet Simone Foekens de worstelingen van de tienermeisjes in Een nieuwe keus aan de lezers voor te leggen.
Het verhaal wordt levendig geschreven met veel dialogen. Om het verhaal goed te volgen, is het wel fijner om de voorgaande delen gelezen te hebben.
Echt een boek voor paardenmeisjes in de leeftijd 12 tot 15 jaar.
ISBN 978 90 331 3361 9 | Hardcover | 167 pagina’s | Uitgeverij Den Hertog | september 2025
Leeftijd 13+
© Els ten Voorde, 19 september 2025
Lees de reacties op het forum en/of reageer, klik HIER