Mila en de gouden toverveer
Djamila en Danielle Bakhuis
Als Mila al drie nachten niet meer in de Dromenlaan is geweest, vraagt ze zich af of er iets aan de hand is. Tante Avilia weet vast wel hoe dat zit! Mila kreeg immers van deze tante een dromenvanger cadeau toen ze tien jaar werd. Als ze ’s avonds voor ze ging slapen de veertjes aanraakte werd Mila wakker in de Dromenlaan en beleefde daar de mooiste avonturen!
Is ze er zelf schuldig aan dat het nu niet meer lukt om in de laan te komen? De laatste keer dat ze er was kon ze haar nieuwsgierigheid niet bedwingen: aan het einde van de Dromenlaan was namelijk die losse, gouden deur te zien. Zo spannend! Wat zou daar achter zitten?
En Mila heeft hem opengemaakt.
Maar, als ze nu gaat slapen ziet ze Dromenstad al wel liggen in het dal, maar het lukt haar niet meer om er heen te gaan. Ze stuit op de chef, Somnia, die haar altijd welkom heet, maar die nu ‘vastgelopen’ lijkt.
‘Djaaa Mila Welkom in Dromenstad!
Welkom in Dromenstad!
Welkom in!
Welko-
Wel – grrrrrtssss…’