Brigitte Bosman 

Joep de poep en Frank stank
illustraties Jan Braamhorst

Joep wil eigenlijk wel mee voetballen met de jongens buiten maar er is maar één jongen die hij kent en dat is Frank. Maar... Frank stinkt dat komt door de rare dingen die hij eet. En tegen Joep is hij nooit leuk.


Als Joep toch maar naar buiten gaat roept Frank heel hard "He, Joep de poep!" Maar Joep heeft later wat bedacht en zegt dat ook tegen Frank: "Hé Frank stank!"
Joep lacht zich rot erom maar Frank is kwaad. Ze vinden elkaar maar stom en plagen elkaar. De meester vindt dat niet leuk en zet ze naast elkaar in de klas. Als dat maar goed gaat!


Een grappig verhaaltje met leuke kleurige tekeningen van Jan Braamhorst. Alles is in vrij korte zinnetjes geschreven dus erg geschikt voor kinderen die net leren lezen.

Hardcover | 37 Pagina's | Uitgeverij Clavis | 2005 Robijnreeks ISBN: 9044804642

© Dettie, november 2006