Elly Griffiths: Offersteen

Reacties op recensies van, door leden gelezen, spannende boeken/thrillers
Plaats reactie
Marjo
Berichten: 26372
Lid geworden op: 16 mei 2004, 21:01

Elly Griffiths: Offersteen

Bericht door Marjo »

Ik houd er helemaal niet van als thrillers persoonlijk worden, in de zin dat het persoonlijk leven van de hoofdrolspelers ook uitgebreid aan bod komt, en dan series lang, maar Ruth Galloway is een uitzondering. Ik mag haar wel.

lees het verslag, klik hier http://www.thrillers-leestafel.info/elly-griffiths

marjo
Joanazinha
Berichten: 1445
Lid geworden op: 27 sep 2007, 16:07
Locatie: Amersfoort

Bericht door Joanazinha »

Het eerste boek vond ik erg goed; heel aparte sfeer.
Dettie
Site Admin
Berichten: 45231
Lid geworden op: 01 jan 1970, 02:00
Contacteer:

Bericht door Dettie »

Vond je Morse ook niets Marjo? Daar kwam toch ook wel privéleven aan bod. Of hoe heten ze, dat stel. Hij was een nogal rijke man, zij niet. demsey en makepeace?
Vond je dat ook niets?

Dit gegeven, kind onder de drempel als ritueel offer, heb ik eens in een boek gelezen van Tracy Chevalier? of Susan Vreeland? Iets met blauw in de titel.

Dettie
Marjo
Berichten: 26372
Lid geworden op: 16 mei 2004, 21:01

Bericht door Marjo »

Nee, ik vind Morse helemaal niets. Al heb ik nog nooit een boek geprobeerd. Dit is al naar aanleiding van de televisie.
En die schrijvers die je noemt, ja, die heb ik ook wel gelezen,. maar ik vind geen verslagen terug en herinner me niets van een lijk onder de drempel.
Plaats reactie