Pagina 1 van 1

Ellen Langendam - Nurdys Vormen & Kleuren en Tellen 2+

Geplaatst: 08 jan 2012, 14:11
door Dettie
Twee boekjes voor de kleintjes om ze te leren tellen en vormen en kleuren te laten ontdekken

Lees de bespreking http://www.leestafel.info/ellen-langendam

Dettie

Re: Ellen Langendam - Nurdys Vormen & Kleuren en Tellen 2+

Geplaatst: 08 jan 2012, 14:27
door Marjo
Ik kon het zo gauw niet ontdekken, ook niet op haar site: zijn dit wezentjes van een film op tv of zo? Ik heb er nooit van gehoord.
Ik heb vaak het idee dat men steeds opnieuw het wiel uitvindt, maar ja, nieuwe ouders willen ook nieuwe boeken, nieuwe dingen. Ook al is het er allemaal al, in andere vorm.

Re: Ellen Langendam - Nurdys Vormen & Kleuren en Tellen 2+

Geplaatst: 08 jan 2012, 15:06
door Dettie
de Nurdys blijken al heel lang te bestaan vanaf 1993 (bijna 20 jaar dus) en op veel dingen afgebeeld te worden

http://www.nurdysshop.com/

en nu zijn er dus ook kinderboekjes van. Het heeft wel het idee van Nijntje. Die kijkt je ook altijd aan en de tekeningen lijken ook simpel bijv. dit boekje http://www.bol.com/nl/p/nederlandse-boe ... uct_images
Ik zeg dus niet dat Nijntje nageaapt is daarvoor zijn de Nurdys toch teveel een eigen ontwerp.

Dettie

Re: Ellen Langendam - Nurdys Vormen & Kleuren en Tellen 2+

Geplaatst: 08 jan 2012, 20:03
door Marjo
Maar het concept misschien wel?

Re: Ellen Langendam - Nurdys Vormen & Kleuren en Tellen 2+

Geplaatst: 09 jan 2012, 11:14
door Dettie
nee dat denk ik ook niet. Nijntje is veel rustiger om te zien en toch anders. Ik probeerde met de vergelijking alleen iets te verduidelijken maar ik bereik het tegenovergestelde ben ik bang voor. :-)

Dettie

Re: Ellen Langendam - Nurdys Vormen & Kleuren en Tellen 2+

Geplaatst: 09 jan 2012, 11:17
door Marjo
Ik heb er geen moeite mee dat er verschillende manieren bestaan om kinderen dingen te leren. Of je dat nou met een nijntje of een nurdy doet. Ik denk alleen datr er heel veel verschillende 'concepten' zijn, die toch allemaal hetzelfde doel hebben: kinderen vermaken en tegelijk iets leren.
Daar is niets mis mee, en het is ook nog zo dat zelfs kleine kinderen al een eigen voorkeur hebben.
Het lijkt mij als volwassene heel moeilijk om te beoordelen of de ene methode minder goed, of beter werkt.

Re: Ellen Langendam - Nurdys Vormen & Kleuren en Tellen 2+

Geplaatst: 09 jan 2012, 17:52
door Annemarie
Het uiterlijk van de Nurdys spreekt me wel aan. Ze zien er lollig en duidelijk te herkennen uit. Verder hou ik wel van boekjes die leren leuk maken.