Pagina 1 van 1
					
				Erik Valeur - Schipbreuk van een leven
				Geplaatst: 17 jul 2016, 13:04
				door Annemarie
				Een prachtig boek over de verdwijning van een hoogbejaarde vrouw maar vooral over alles wat aan deze gebeurtenis vooraf is gegaan.
Lees verder: 
http://www.leestafel.info/erik-valeur 
			
					
				Re: Erik Valeur - Schipbreuk van een leven
				Geplaatst: 17 jul 2016, 15:58
				door Dettie
				Dat klinkt als een mooi boek. Ik heb zomaar het vermoeden dat het een heel slimme hoogbejaarde vrouw is.
Dettie
			 
			
					
				Re: Erik Valeur - Schipbreuk van een leven
				Geplaatst: 17 jul 2016, 16:27
				door Annemarie
				Zou kunnen. Er zou ook zomaar iets heel anders aan de hand kunnen zijn...
			 
			
					
				Re: Erik Valeur - Schipbreuk van een leven
				Geplaatst: 25 okt 2016, 08:24
				door Marjo
				Er is ontzettend veel aan de hand. Het boek had best honderd, nou vooruit, vijftig pagina's minder gekund. Valeur draait er soms expres omheen, maakt de lezer lekker met een hapje, om het dan snel weer weg te trekken. Als dat verschillende keren gebeurt, vind ik dat best flauw.
Er wordt zo veel bijgehaald: maatschappijkritiek in allerlei vormen. Ik geef toe: hoewel het gericht is op Denemarken is het ook voor ons heel herkenbaar.
			 
			
					
				Re: Erik Valeur - Schipbreuk van een leven
				Geplaatst: 25 okt 2016, 17:23
				door Annemarie
				Ach, het verhaal had misschien best iets korter gekund maar ik hou wel van een wat uitgebreider boek. Het werd nergens saai!