Gouden Strop maakt doorstart

nieuws over literatuur, taal, schrijvers enz.
(geen reclame voor nieuwe boeken plaatsen)
Dettie
Site Admin
Berichten: 45032
Lid geworden op: 01 Jan 1970, 02:00
Contact:

Gouden Strop maakt doorstart

Berichtdoor Dettie » 05 Dec 2019, 16:23

GOUDEN STROP MAAKT DOORSTART

Jury voor 2020 editie geïnstalleerd.

De Gouden Strop en de Schaduwprijs 2020 zijn van start. Na de toezegging van financiële steun door de Stichting Lira konden de voorbereidingen eindelijk beginnen.

De jury

Onder leiding van voorzitter Koen Voskuil (verslaggever en misdaadjournalist AD, (co)auteur van onder meer Maffiaparadijs) bestaat de jury verder uit: Anne Versloot (freelance recensent oa VN’s Detective & Thrillergids), Arno Ruitenbeek (freelance journalist en recensent oa VN’s Detective & Thrillergids), Petra Rijkelijkhuizen (Accountmanager e-Books bij de KB en voormalig uitgever) en Rolf Bos (freelance journalist en recensent oa Hebban.nl).

2 prijzen, 1 jury

Met ingang van dit jaar is er geen aparte jury meer voor de Schaduwprijs. Daarmee wordt een einde gemaakt aan de vreemde situatie dat debuten door twee verschillende jury’s worden beoordeeld.

Data

· 28 april 2020: bekendmaking shortlist Gouden Strop en Schaduwprijs

· 19 mei 2020: bekendmaking winnaars Gouden Strop en Schaduwprijs

Bron: Persbericht auteursbond

Terug naar “Prozanieuws”

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 4 gasten