Ik ben normaal niet zo'n lezer maar ik ben al 18 jaar op zoek naar een boek die ik ooit eens in groep 8 gelezen had voor een uitreksel.
Ik weet dat de schrijver jan terlouw is, en dacht altijd dat het boek Gideon heette, maar dat boek kan ik dus niet vinden. Misschien is het oorlogswinter maar weet het niet zeker.
Het verhaal was dat een persoon (volgens mij gideon) bij het verzet ging in de 2de wereld oorlog (hij was denk ik 12 tot 16 jaar), Misschien heeft iemand oorlogswinter gelezen en weet of zoeits ook in dat boek gebeurde?
Het is namelijk het enige boek dat ik ooit heb gelezen en was ook echt het enige boek dat ik in 1 keer wilde uitlezen, Nu na 18 jaar zou ik het boek nog een keer willen lezen maar ik weet niet precies welk boek het was omdat Gideon (boek) niet bestaat.
mocht iemand het weten hoor ik het graad
Alvast bedank
