Pagina 1 van 1

Anita Shreve: De redding

Geplaatst: 03 jan 2012, 15:21
door Marjo
Ik heb denk ik al Shreve's boeken gelezen, ze happen lekker weg. Ik denk niet dat ik dit een van de betere vind.

Lees meer: http://www.leestafel.info/anita-shreve

Re: Anita Shreve: De redding

Geplaatst: 03 jan 2012, 15:34
door Dettie
met achterin een interview met de schrijfster en leesclubvragen.

Dit is altijd zo leuk bij boeken van Orlando, dit doen zij bij (dacht ik) alle boeken.

Dettie

Re: Anita Shreve: De redding

Geplaatst: 03 jan 2012, 15:36
door Marjo
Ik dacht het wel! Ik heb natuurlijk lang niet al hun boeken gelezen,. maar kom het vaak tegen. En dat is zeker leuk!

Re: Anita Shreve: De redding

Geplaatst: 04 jan 2012, 22:57
door Joanazinha
Echt lekkere doorleesboeken vind ik altijd, de romans van Anita Shreve. Ik heb De kleur van de zee nog op de leesstapel liggen.

Re: Anita Shreve: De redding

Geplaatst: 05 jan 2012, 17:39
door Marjo
Ha Joanazinha: voor je uitdaging?

Re: Anita Shreve: De redding

Geplaatst: 05 jan 2012, 20:10
door Joanazinha
Voor mijn uitdaging heb ik keuze uit zo'n krappe 200 boeken :D . Maar deze staat zeker hoog genoteerd in het rijtje dat ik graag zal willen lezen. Maar ik denk dat dat later in het jaar wordt; bijvoorbeeld tijdens een heerlijk kampeerleesweekendje in Ermelo ;) . En aangezien we een jaarplaats hebben op een camping hoop ik veel van dat soort kampeerleesweekendjes te hebben!

Re: Anita Shreve: De redding

Geplaatst: 05 jan 2012, 21:24
door Marjo
Ik weet niet hoe snel je leest en wat je nog meer doet tijdens zo'n weekend, maar neem dan maar meer boeken mee. Je vliegt er doorheen.