De adem van de invallende winter bijt in mijn wangen op deze late herfstmiddag.
Dit is de prachtige zin waarmee de proloog begint en deze zin is illustrerend voor het taalgebruik door het hele boek heen, waarmee Arita Baaijens haar Zoektocht naar het paradijs beschrijft.
lees verder http://www.leestafel.info/arita-baaijens
Ria
Arita Baaijens - Zoektocht naar het paradijs
Re: Arita Baaijens - Zoektocht naar het paradijs
O leuk, was nieuwsgierig naar dit boek, heb veel van haar gelezen en zag pas een interview, bij Wim Brands nog denk ik, met haar. Ik was bang dat dit boek misschien inderdaad zweverig zou zijn, maar volgens jou is dat dus niet zo. Dan ga ik hem alsnog op mijn lijst zetten.
Vorige week gaf Arita Baaijes bij mij in de boekhandel in Houten een lezing. Ik was helaas niet fit genoeg om er heen te gaan, had ik wel gewild.
Vorige week gaf Arita Baaijes bij mij in de boekhandel in Houten een lezing. Ik was helaas niet fit genoeg om er heen te gaan, had ik wel gewild.
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 2 gasten