Pagina 1 van 1

Kris Van Steenberge: Woesten (debuut)

Geplaatst: 27 feb 2014, 22:33
door Marjo
Nummer één op de tiplijst! Wat een verhaal!!!

Lees meer: http://www.leestafel.info/kris-van-steenberge

Re: Kris Van Steenbergen: Woesten (debuut)

Geplaatst: 28 feb 2014, 20:05
door Annemarie
Alweer eentje om te onthouden dus. Is het niet een heel zwaar verhaal?

Re: Kris Van Steenbergen: Woesten (debuut)

Geplaatst: 01 mar 2014, 13:59
door Marjo
Nee, dat is het niet. Maar dat komt volgens mij omdat het Vlaams is, en ik weet niet of dat voor jou ook werkt.

Re: Kris Van Steenbergen: Woesten (debuut)

Geplaatst: 01 mar 2014, 16:28
door Annemarie
Ja, dat heb ik ook wel met boeken in het Vlaams.

Re: Kris Van Steenbergen: Woesten (debuut)

Geplaatst: 20 sep 2014, 23:59
door librije
Nee Annemarie, het is zeker geen zwaar verhaal. Als je het nog niet gelezen hebt, dan zou ik het zeker nog doen. Het is inmiddels genomineerd voor de Bronzen Uil voor Debutanten in Vlaanderen. Mijn leesverslag staat hier: http://mijnboekenkast.blogspot.nl/2014/ ... esten.html

Citaat: "Maar denk vooral niet dat het een naargeestig boek is! Het is vooral spannend en beeldend geschreven met toch min of meer een happy-end: het leven deelde zijn klappen uit, maar de tweeling vindt een nieuw begin, ergens anders, waar geen nare herinneringen zijn."

Re: Kris Van Steenbergen: Woesten (debuut)

Geplaatst: 21 sep 2014, 09:38
door Annemarie
librije schreef:Nee Annemarie, het is zeker geen zwaar verhaal. Als je het nog niet gelezen hebt, dan zou ik het zeker nog doen.


Het gaat op mijn lijstje!

Re: Kris Van Steenberge: Woesten (debuut)

Geplaatst: 07 nov 2014, 15:34
door berdine
Heel erg mooi boek! Absolute aanrader!

Re: Kris Van Steenberge: Woesten (debuut)

Geplaatst: 07 nov 2014, 15:44
door Dettie
Wat vind je er zo mooi aan berdine?

Dettie
altijd nieuwsgierig

Re: Kris Van Steenberge: Woesten (debuut)

Geplaatst: 08 nov 2014, 11:50
door berdine
Het is een boek dat je meesleept, waar je heerlijk in "weg kunt zakken".
De manier waarop het verteld wordt. Als een estafettestokje wordt het verhaal doorgegeven. Omdat alle vier de leden van het gezin hun eigen herinneringen en belevenissen vertellen, geven ze ieder details prijs, die antwoord geven op vragen. Zelfs als je na het verhaal van Nameloos weet wie de moordenaar is, blijft de vraag of ze daar nog achter komen en of er nog iets aan gedaan gaat worden. Ik hou van boeken waarin de waarheid langzaam tot je doordringt. De verhalen grijpen perfect in elkaar.
Verder is het mooi geschreven. Regelmatig kom je iets tegen zoals het stukje waarmee Marjo haar verslag begint. En het het taalgebruik is soms echt Vlaams, wat ook zijn charme heeft.
En het heeft ook nog een feel-good einde. Iets wat niet per se hoeft, maar het laat je met een prettig gevoel achter.

Re: Kris Van Steenberge: Woesten (debuut)

Geplaatst: 08 nov 2014, 12:09
door Renate
En weer een boek dat ik wil lezen.