Pagina 1 van 1

Philippine van der Goes - Jam & Zuur

Geplaatst: 19 Mei 2016, 21:19
door Marjo
Ik houd me graag bezig (liever dan poetsen) met het verwerken van groente en fruit, en ik weet zeker dat hier veel gebruik van gemaakt zal worden! Ik kan al wel beginnen met iets lekkers...aardbeienjam met kokos, dat lijkt me lekker!

Lees meer: http://www.leestafel.info/philippine-van-der-goes

Re: Philippine van der Goes - Jam & Zuur

Geplaatst: 19 Mei 2016, 22:50
door Dettie
Leuk Marjo, lijkt me een bijzonder boek. Ik vind het teveel werk, ben meer een invriezer, maar het klinkt goed.

Dettie

Re: Philippine van der Goes - Jam & Zuur

Geplaatst: 20 Mei 2016, 14:02
door Marjo
Eigenlijk valt het vele werk best wel mee - al moet je dat niet tegen mijn man zeggen - en ik vind het ook best leuk om te doen. Het is het waard namelijk, omdat die groenten en fruit sowieso aangeleverd worden en hetgeen in de potjes zit lekker is.

Re: Philippine van der Goes - Jam & Zuur

Geplaatst: 20 Mei 2016, 14:30
door Dettie
Ik heb het vroeger wel gedaan, maar vind het echt teveel werk.
Als je een moestuin hebt is het ook wel handig om te doen maar die heb ik niet.
Eigenlijk ben ik ook geen jam eter, dat scheelt natuurlijk ook. En die enkele keer dat ik augurken neem of zoiets...
Het is bij ons gewoon de moeite niet want we eten het zelden tot nooit.
Maar dat neemt niet weg dat het kookboek er wel erg aantrekkelijk en verzorgd uitziet.

Dettie

Re: Philippine van der Goes - Jam & Zuur

Geplaatst: 20 Mei 2016, 15:30
door Annemarie
Haha, en ik vind zelf jam maken te veel gedoe. (hoewel ik ook niet bepaald een poetsfanaat ben). Ik heb wel een buurvrouw die heerlijke bramenjam voor me maakt. Daar kan supermarktjam niet tegenop!

Dit lijkt me trouwens wel een heel leuk boek.