Pagina 1 van 1

Ariane Meijer - Wit goud

Geplaatst: 07 Aug 2008, 19:44
door Joanazinha
Rijke weduwe van geliquideerde drugsbankier gaat op zoek naar het antwoord op de vraag wie haar man vermoord heeft en werkt zich hierbij behoorlijk in de nesten.

Lees het verslag, klik hier http://www.thrillers-leestafel.info/ariane-meijer

Joanazinha

Geplaatst: 13 Aug 2008, 14:08
door Dettie
Niet echt enthousiast he Joanazinha? Jammer...

Dettie

Geplaatst: 13 Aug 2008, 14:34
door Joanazinha
Dettie schreef:Niet echt enthousiast he Joanazinha? Jammer...

Dettie


Ach, het kan niet altijd feest zijn :D . De andere 2 recensieboeken waren echt geweldig goed, dus 2 uit 3 vind ik een prima score! Alleen jammer dat het dan toch weer een Nederlands boek is dat naar mijn mening niet echt goed is. Ik zou er voor 2009 bijna een uitdaging van maken: thrillers van Nederlandse bodem lezen en kijken waar de verschillen zitten. Maar als ik dan aan Suzanne Vermeer denk, brrrrr..... nee dank je wel. Tips voor goede Nederlandse thrillerschrijvers zijn trouwens welkom (zoals Simone v.d. Vlugt. Daarvan heb ik dacht ik 1 boek gelezen - De reunie - en dat vond ik erg mooi)!

Geplaatst: 13 Aug 2008, 15:02
door Dettie
Die reunie heb ik ook gelezen omdat ik de kinderboeken van haar zo mooi vond maar ik vond de reunie niet veel. Eigenlijk slecht, maar ik heb dan ook niets met thrillers, of ik ben té kritisch, kan ook.

Dettie